Licytacje na rzecz WOŚP w Bielsku-Białej

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bielsku-Białej 29 stycznia nie zakończy się na światełku do nieba. Bowiem już o godzinie 20.30 do siebie zapraszają Chmielowe Podcienia przy ulicy Podcienie 3. W lokalu odbędą się licytacje na rzecz WOŚP.

Lista fantów jest na bieżąco publikowana na Facebooku lokalu pod adresem https://www.facebook.com/chmielowepodcienia. W tej chwili to aż 44 pozycje i na tym zapewne nie koniec. Czego tam nie ma! Vouchery na – zakupy, masaże i zabiegi pielęgnacyjne, vouchery na mycie samochodu, przygodę w pokoju escape room, oprowadzanie po Bielsku-Białej przez historyka, rejs, jazdę konną z instruktorem, zwiedzanie Stacji Uzdatniania Wody wraz z zaporą w Wapienicy oraz loty szybowcem i motoszybowcem, płyty CD z autografami artystów, bony do lokali gastronomicznych, karnety na siłownię, zestawy upominkowe kosmetyków i dermokosmetyków, obrazy i ilustracje, rękodzieło, zaproszenia do teatru, porcelana, zestawy kaw z różnych zakątków świata, czy biżuteria.

Cały dochód z licytacji trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra pod hasłem: Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.