O inteligencji emocjonalnej w Bielsku-Białej

Na spotkanie na temat inteligencji emocjonalnej dzieci i młodzieży zaprasza Dom Kultury w Wapienicy. To odbędzie się 25 listopada o godzinie 17.30.

Spotkanie skierowane jest do rodziców w każdym wieku oraz osób pracujących z dziećmi – nauczycieli, opiekunów, trenerów sportowych. Poprowadzą je dr Anna Nitkiewicz-Jankowska i Grzegorz Zięba z Kliniki Emocji.

W zaproszeniu Dom Kultury w Wapienicy pisze: Ciepło Pani Ani, życzliwość Pana Grzegorza potrafią czynić cuda i już po jednym spotkaniu wprowadzić spokój do wnętrza człowieka… Każdy potrzebuje wsparcia! Nie wahaj się, przyjdź!

Rozwinięta inteligencja emocjonalna dzieci i młodzieży przynosi wiele korzyści. Dziecko jest bardziej pewne siebie i ma lepszą koncentrację. Szybciej się uczy. Osiąga lepsze rezultaty w nauce i sporcie oraz innych aktywnościach. Ma dobre relacje z rodzicami i rówieśnikami. Radzi sobie w trudnych sytuacjach lepiej niż inni.

Dom Kultury w Wapienicy

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.