Wszystkich Świętych – rozpoczęcie działań

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach na terenie Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej rozpoczął działania pod kryptonimem „Wszystkich Świętych”. Policjanci otrzymali dodatkowe zadania, aby wszyscy mogli bezpiecznie dotrzeć i wrócić z odwiedzin grobów swoich bliskich. W inauguracji działań uczestniczyły zaproszone media.

Podczas odprawy służbowej z udziałem przedstawicieli mediów zaprezentowano spot profilaktyczny przygotowany przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przy współpracy z Wydziałem Gabinet oraz Centrum Powiadamiana ratunkowego w Katowicach. Spot dosadnie pokazuje, do czego prowadzi nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego i lekceważenie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Następnie zapoznano zebranych ze stanem bezpieczeństwa na drogach województwa śląskiego. Podczas dalszej części odprawy zaprezentowano zadania, które realizować będą policjanci podczas działań.

Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.