Nadzieje Beskidzkie w Wiśle już za nami

W minioną sobotę, 29 października, odbyły się w Wiśle kolejne zawody z cyklu Nadzieje Beskidzkie.

Konkurs skoków odbył się na kompleksie skoczni w Wiśle Centrum, natomiast biegi do kombinacji norweskiej odbyły się w kompleksie sportowo-rekreacyjnym na Jonidle.

Na podium wielokrotnie stawali zawodnicy Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego. Najlepszym skoczkom i kombinatorom nagrody wręczali Stefan Hula i Paweł Wąsek

Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Wyniki w skokach narciarskich:

Chłopcy (rocznik 2011-2012) – skocznia HS-44 (K-40)

1Adam PilchWSS Wisła
2Wiktor SosnaWSS Wisła
PKBeniamin GreńWSS Wisła
3Paweł PierzchałaWSS Wisła
5Paweł WałachWSS Wisła
6Salvador NiemczykWSS Wisła
7Konrad KlimuntWSS Wisła
8Jan MałyjurekWSS Wisła
9Franciszek RzeszótkoWSS Wisła
10Dominik BujokWSS Wisła
PKMichał CieślarWSS Wisła
PKKarol KnapikWSS Wisła
PKWojciech SikoraWSS Wisła
PKPiotr MarekWSS Wisła
18Tomasz GorzołkaWSS Wisła

Chłopcy (rocznik 2013-2014) – skocznia HS-24 (K-20)

2Tadeusz RzeszótkoWSS Wisła
3Šimon ElekWSS Wisła
4Kacper MatusznyWSS Wisła
6Michał SobczykWSS Wisła
9Marek MatusznyWSS Wisła
9Xavier WantulokWSS Wisła
PKVitězslav FoldynaWSS Wisła

Chłopcy (rocznik 2015 i młodsi) – skocznia HS-13 (K-10)

1Oliwier MichalczukWSS Wisła
6Filip ElekWSS Wisła
7Dawid BujokWSS Wisła
8Jan PodżorskiWSS Wisła

Dziewczęta (rocznik 2008-2012) – skocznia HS-24 (K-20)

2Oliwia BuryWSS Wisła
4Marta ŚciborskiWSS Wisła
6Wiktoria KubaasWSS Wisła
7Paulina KnapikWSS Wisła
9Marie MlynářováWSS Wisła

Dziewczęta (rocznik 2013 i młodsze) – skocznia HS-13 (K-10)

1Patrycja KobieluszWSS Wisła
2Sabina FizkováWSS Wisła
3Noemi GreńWSS Wisła
4Wiktoria MichalczukWSS Wisła
6Paulina De MulderWSS Wisła
7Zofia KobieluszWSS Wisła
10Vanesa KupčováWSS Wisła
11Nela FizkováWSS Wisła
13Sofia RybalkaWSS Wisła

Wyniki w kombinacji norweskiej

Chłopcy (rocznik 2011-2012)

1Adam PilchWSS Wisła
PKBenjamin GreńWSS Wisła
2Paweł PierzchałaWSS Wisła
3Wiktor SosnaWSS Wisła
4Paweł WałachWSS Wisła
5Jan MałyjurekWSS Wisła
6Konrad KlimuntWSS Wisła
7Dominik BujokWSS Wisła
PKMichał CieślarWSS Wisła
9Franciszek RzeszótkoWSS Wisła
10Salvador NiemczykWSS Wisła
PKWojciech SikoraWSS Wisła


Chłopcy (rocznik 2013-2014)

1Bartosz MatusznyWSS Wisła
4Xavier WantulokWSS Wisła
5Tadeusz RzeszótkoWSS Wisła
8Michał SobczykWSS Wisła
9Marek MatusznyWSS Wisła

Chłopcy (rocznik 2015 i młodsi)

2Oliwier MichalczukWSS Wisła
6Dawid BujokWSS Wisła
9Jan PodżorskiWSS Wisła

Dziewczęta (rocznik 2008-2012)

2Oliwia BuryWSS Wisła
4Paulina KnapikWSS Wisła
5Marta ŚciborskiWSS Wisła
7Wiktoria KubasWSS Wisła


Dziewczęta (rocznik 2013 i młodsze)

1Patrycja KobieluszWSS Wisła
2Noemi GreńWSS Wisła
3Paulina De MulderWSS Wisła
4Wiktoria MichalczukWSS Wisła
5Sofia RybalkaWSS Wisła
9Zofia KobieluszWSS Wisła

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.