Młodzi piłkarze z Porąbki z Pucharem Starosty

W Kozach na stadionie gminnym odbył się Turniej Piłki Nożnej dla dzieci z rocznika 2012 i młodszych o „Puchar Starosty Bielskiego” mający na celu promowanie i upowszechnianie wśród dzieci aktywności fizycznej w Powiecie Bielskim.

W turnieju brało udział łącznie sześć drużyn: LKS Orzeł Kozy, UKS  Kozy, LKS Sokół Hecznarowice, LKS Zapora Porąbka LKS Czaniec oraz gościnnie Akademia Piłkarska TS Hejnał Kęty.

Drużyny rywalizowały między sobą na dwóch boiskach , by wyłonić zwycięzców, którymi po podliczeniu punktów okazała się Drużyna z Porąbki, zawodnicy” Orła” stanęli ostatecznie na drugim stopniu podium, a na trzecim z Hecznarowic. Statuetki „Króla Strzelców” oraz „Najlepszego Bramkarza” trafiły w ręce zawodników z Porąbki ,a w każdej z Drużyn wybrano również ” Najlepszego Zawodnika” i dla nich statuetek również nie zabrakło.

Współorganizatorami turnieju było  Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej,  oraz  Centrum Sportowo Widowiskowe w Kozach.

Organizatorzy szczególnie dziękowali  Przedsiębiorstwu P.P.H.U. SIKORA Mięso i Wędliny za przygotowanie poczęstunku dla wszystkich drużyn oraz wszystkim trenerom oraz rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc w organizacji Turnieju.

Starostwo bielskie

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.