Ankieta węglowa w Bielsku-Białej

W związku z możliwością dystrybucji węgla przez bielski samorząd wśród mieszkańców miasta Bielska-Białej, na głównej stronie Urzędu Miejskiego www.um.bielsko-biala.pl została zamieszczona specjalna ankieta, której celem jest określenie zapotrzebowania na ten surowiec.

Ankieta jest skierowana wyłącznie do osób mieszkających na terenie Bielska-Białej, które pobrały dodatek węglowy lub uzyskały do tego prawo i do tej pory nie zakupiły węgla w cenie poniżej dwóch tysięcy złotych za tonę. 

Wyniki ankiety będą podstawą do ewentualnego złożenia zamówienia na węgiel. W związku z tym bardzo prosimy wszystkich mieszkańców, którzy spełniają kryteria do zakupu opału za pośrednictwem samorządu, o jej wypełnienie. 

Ankieta jest bardzo prosta i zwięzła. Udzielenie odpowiedzi na zawarte w niej pytania nie powinno zająć więcej niż minutę. Ankieta znajduje się pod linkiem: https://bielsko-biala.pl/ankieta-weglowa

Jednocześnie informujemy, że Urząd Miejski nie będzie miał żadnego wpływu na jakość węgla, który będziemy dystrybuować. 

Jeśli ktoś nie będzie miał możliwości wypełnienia ankiety zamieszczonej w internecie, może przyjść do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przy placu Ratuszowym 6, gdzie pracownicy UM pomogą mu wypełnić ten formularz.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.