Bielsko-Biała przeciw osteoporozie

Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przypomina, że trwa realizacja programu profilaktyki złamań osteoporotycznych dla mieszkańców miasta Bielska-Białej. Jeszcze tylko do 15 listopada br. będzie można zgłosić się na bezpłatne badania. 

Program adresowany jest do bielszczan – kobiet w wieku 60 lat i więcej oraz mężczyzn w wieku 70 lat i więcej – z wyjątkiem osób z już zdiagnozowaną i leczoną osteoporozą.

Do udziału w programie można zgłosić telefonicznie pod nr 661307618 lub osobiście w Przychodni Onkologicznej Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia 18 w dni powszednie w godzinach 9.00-13.30.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Bielska-Białej do skorzystania z możliwości bezpłatnego sprawdzenia stanu kości. Im wcześniej zostaną wykryte zmiany chorobowe, tym szybciej zostanie wdrożone leczenie, a to pozwoli uniknąć wystąpieniu poważnych powikłań choroby – zachęcają organizatorzy badań – Urząd Miejski w Bielsku-Białej i Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.