Policja: Wpadł na zakazie i pod wpływem narkotyków

Policjanci z Bielska-Białej zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, który kierował samochodem pod wpływem narkotyków. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej, podczas której okazało się, że prowadził volkswagena pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Za jazdę pod wpływem środków odurzających i złamanie zakazu grozi mu kara do 5 lat więzienia i wysoka grzywna.

Wczoraj po południu policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zauważyli volkswagena, kierowany przez mężczyznę znanego policjantom z posiadania aktualnego zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. Policjanci postanowili zatrzymać auto do kontroli drogowej. Po ponownym sprawdzeniu 25-latka w policyjnej bazie danych okazało się, że nadal posiada on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Podczas rozmowy z policjantami kierowca zachowywał się nienaturalnie. Był wyraźnie pobudzony, a jego źrenice były nienaturalnie rozszerzone. Stróże prawa zdecydowali poddać kierującego badaniu narkotesterem, które wykazało, że mężczyzna znajdował się pod wpływem pochodnych amfetaminy. 25-latek został zatrzymany. Za jazdę pod wpływem środków odurzających i złamanie sądowego zakazu grozi mu do 5 lat więzienia i wysoka grzywna.

Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.