Rusza Maraton Trzech Jezior

Malownicze górskie trasy, trzy jeziora i góra Żar – Mekka wszelkich sportów: od biegów, przez narciarstwo, downhill, kolarstwo po paralotniarstwo i szybownictwo. W tej pięknej, beskidzkiej krainie już w najbliższą sobotę (24.09.2022 r.) wystartuje Maraton Trzech Jezior. 

Na zawodników czekają aż cztery dystanse: 3,5 kilometrowy Czupel Vertical z 600 m przewyższenia, 46 kilometrowy (ultra)maraton, 25 kilometrowy i 17 kilometrowy.

Biegaczom będzie można kibicować w 3 strefach kibica zlokalizowanych na Przełęczy Przegibek (46 km), Czernichów Szkoła (46 km, 25 km i 17 km) i PKL Góra Żar (46 km, 25 km). Na mecie zawodów wszyscy uczestnicy będą mogli korzystać ze stoisk gastronomicznych, edukacyjnych, ścianki GOPR oraz sauny, Wydarzenie uświetni występ mażoretek Gracja ze Starej Wsi oraz koncert zespołu The Postman. 

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: https://www.maraton3jezior.com/festival/

Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.