Programowanie w górach po raz czwarty

W Bielsku-Białej już po raz czwarty odbędą się BBDays4.IT. Największy festiwal branży IT na Podbeskidziu zaplanowano 9-18 września. 1 sierpnia ruszyła sprzedaż biletów na 7. konferencję programistyczną pod chmurką, która odbędzie się pierwszego dnia festiwalu na terenie Centrum Sportu Rekord.

Link do zapisów znajduje się na stronie: https://bbq4.it/ oraz na Facebooku organizatorów: https://www.facebook.com/bbdays4.it 

Festiwal BBDays4.IT jest świętem bielskiej branży ICT. Wydarzenie, ma zasięg ogólnopolski, a jego głównym celem jest integracja środowiska IT i odkrywanie przed uczestnikami olbrzymiego potencjału tej branży w naszym regionie.

BBDays4.IT to impreza dla inżynierów z branży IT oraz do każdego zainteresowanego tworzeniem i rozwojem oprogramowania. Nawiązuje do tradycji BBQ4.IT oraz Dni Wolnego Oprogramowania. W tym roku to już IV. edycja BBDays4.IT i jest to prawdopodobnie najdłuższy festiwal informatyczny w Polsce! 

Ważnym wydarzeniem imprezy będzie specjalna konferencja, która odbędzie się 10 września w Akademii Techniczno-Humanistycznej. W tym samym dniu o godz. 21.00 rozpocznie się Hackathon – maraton projektowania. W programie BBDays4.IT znajdą się – Meetupy (13-15 września), konferencja dla szkół (14 września) czy konferencja Industry 4.0 (15 września).

Organizujące festiwal bielskie firmy IT zapowiadają wyjątkowe eventy i niespodzianki. Wszystkie bieżące informacje zainteresowani znajdą na ich stronach i w social mediach.

UM Bielsko-Biała

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.