Sprzedaż chryzantem

Wnioski o wydanie zezwolenia na zajęcia pasa drogowego w celu ustawienia od 10 października do 3 listopada br. stoiska handlowego z chryzantemami można już składać w Miejskim Zarządzie Dróg w Bielsku-Białej. MZD czeka na dokumenty do 19 sierpnia do godziny 15.30.

Zarząd dysponuje dziesięcioma takimi miejscami – 9 miejsc o powierzchni 10 m² i jedno miejsce o powierzchni 5 m² określonych na mapach, które można znaleźć na stronie https://mzd.bielsko.pl/komunikat-w-sprawie-ustawienia-stoisk-handlowych-dla-sprzedazy-chryzantem-2/. Tam też wszystkie potrzebne szczegóły i dokumenty do uzupełnienia.

O tym, kto otrzyma dane miejsce, zdecyduje losowanie, które odbędzie się 26 sierpnia o godz. 10.00 i będzie transmitowane poprzez stronę internetową MZD.

Warto dodać, że zezwolenia na zajęcie pasa drogowego będą udzielane tylko prowadzącym działalność gospodarczą w zakresie produkcji chryzantem. Tym samym niespełniający powyższego warunku nie będą uczestniczyć w losowaniu.

UM Bielsko-Biała

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.