Bielsko-Biała: Całe parkowanie na portalu

Poszukujesz informacji, jak parkować w strefie? Chcesz wiedzieć, ile musisz zapłacić za parkowanie na wewnętrznym parkingu lub jak zgłosić reklamacje na działanie systemu? Teraz jest to dużo prostsze, gdyż wszystkie te informacje znajdziesz w jednym miejscu, na specjalnym wydzielonym portalu internetowym Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej. 

Wszystkie informacje o działalności Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej, w tym o parkingach wewnętrznych i Strefie Płatnego Parkowania, są na jednym portalu internetowym: www.mzd.bielsko.pl.

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej postanowił przetransferować i uporządkować wszystkie informacje dotyczące miejskiej Strefy Płatnego Parkowania i miejskich parkingów wewnętrznych. Ponieważ Dział Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania jest częścią Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej, postanowiono całość informacji przenieść do popularnego i kojarzącego się jednoznacznie portalu: www.mzd.bielsko.pl
Teraz chcąc dowiedzieć się więcej o parkingach i strefie parkowania w Bielsku-Białej, wystarczy odwiedzić główną witrynę www.mzd.bielsko.pl i wybrać kafelek Dział Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania. Po kliknięciu w duży niebieski prostokąt z symbolem P otworzy się podstrona z kolejnymi sześcioma przyciskami kierującymi do Strefy Płatnego Parkowania, parkingów wewnętrznych, działu reklamacji, informacji o miejscach parkingowych dla osób niepełnosprawnych, aktualności oraz działu z dokumentami do pobrania. Wszystko to jest również dostępne z górnego menu – zakładka SPP. Zgodnie ze złotą zasadą, że ma być łatwo, szybko i jednoznacznie.

Przez jakiś czas, tak aby korzystający zdążyli przywyknąć do zmiany, działać będzie także dotychczasowa domena www.parkowaniebielsko.pl. Ta jednak będzie automatycznie przekierowywać do właściwej zakładki na portalu MZD. Docelowo jednak zostanie wygaszona i zastąpiona działającą już subdomeną parkowanie.mzd.bielsko.pl jednoznacznie kojarzącą się z Miejskim Zarządem Dróg w Bielsku-Białej.

UM Bielsko-Biała

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.