Festiwal Wielkich Serc już jutro

Miasto Szczyrk, Szczyrkowskie Centrum Kultury i Fundacja Braci Golec zapraszają na specjalny koncert w ramach pierwszej edycji Festiwalu Wielkich Serc. 

Impreza odbędzie się 15 lipca w amfiteatrze Skalite w Szczyrku. Wydarzenie o godz. 18:00 rozpocznie występ górali z Fundacji Braci Golec, a zaraz po nich o godz. 20:30 na scenie pojawi się Golec uOrkiestra.

– Zespół zagra swoje największe hity, które z pewnością w rewelacyjny nastrój wprawią całą publikę. Nie zabraknie nowości oraz muzycznych niespodzianek, które specjalnie na tę okazję szykują Beskidzcy Górale XXI wieku – czytamy.

Bilety dostępne są w serwisie eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/muzyka/pozostale/festiwal-wielkich-serc-koncert-golec-uorkiestra/  oraz stacjonarnie w Informacji Turystycznej w Szczyrku, ul. Beskidzka 41. 

Warto dodać, że cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na rzecz najmłodszych podpopiecznych Fundacji Braci Golec, która nieprzerwanie od 2003 roku wspiera młodych artystów w rozwoju ich muzycznych pasji. 

Obrazek domyślny
Natalia Makselon

Redaktorka. Prowadząca serwisy lokalne Beskid Śląski 24 oraz Życie Jastrzębia.