Na sygnałach do porodu

W policyjnej służbie zdarzają się takie chwile, gdy trzeba sprawnie i profesjonalnie pomóc kierowcy – nawet w niecodziennej sytuacji. Doświadczenie mundurowych w wyścigu z czasem i umiejętności prowadzenia samochodu, często bywają na wagę zdrowia, a nawet życia. Nowego życia.

W nocy z soboty na niedzielę mundurowi z bielskiej „trójki” pełnili służbę w centrum miasta. Kiedy patrolowali ulicę Stojałowskiego, przy ich radiowozie zatrzymało się osobowe bmw. Kierowca poinformował mundurowych, że wiezie ciężarną pasażerkę, która prawdopodobnie zaczęła już rodzić. Mężczyzna nie znał miasta, jak również drogi do szpitala. Był przejęty tym, że na świat właśnie zbliża się jego potomek i pełen obaw, że nie trafi na czas do „porodówki” w Bielsku-Białej. Policjanci postanowili pomóc przyszłym rodzicom.

W celu zapewnienia sprawnego i przede wszystkim bezpiecznego przejazdu, po konsultacji z dyżurnym bielskiej jednostki, na sygnałach pilotowali ich aż do szpitala. Dzięki temu rodzice i spieszące na świat maleństwo bezpiecznie trafili do szpitala. 

Komenda Miejska Policji w BB

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.