Do rywalizacji w ramach gry mobilnej 5 frakcji w akcji! zaprasza PreZero Bielsko-Biała S.A. Chodzi o propagowanie proekologicznych zachowań, przy jednoczesnym poznawaniu dzielnic miasta Bielsko-Biała.

Regulamin konkursu dostępny jest na: http://prezero-bielsko.pl/gra-5-frakcji-w-akcji-regulamin.

Do wzięcia udziału w grze konieczne jest wcześniejsze pobranie i zainstalowanie aplikacji 5 frakcji w akcji|AlliGo ze sklepu Google Play lub App Store. Gra dostępna jest na telefony z oprogramowaniem w wersji wymaganej przez aplikację AlliGo: Android w wersji 3.0 lub nowszej, iOS w wersji 1.1 lub nowszej.

Do prawidłowego działania aplikacji wymagane jest połączenie internetowe oraz włączony dostęp do lokalizacji urządzenia. Zgłoszenie uczestnictwa gracz dokonuje poprzez utworzenie konta gracza w aplikacji 5 frakcji w akcji| AlliGo: ręcznie stworzonego użytkownika (e-mail i hasło), istniejącego konta Google.

Gracz ma możliwość pokonania pięciu tras. Każda trasa może być uruchomiona niezależnie od pozostałych – kolejność ich uruchamiania jest dowolna. Trasa Bio jest umiejscowiona w okolicach Lipnika. Dodatkowo dostarcza informacji i ciekawostek z zakresu biologii. Metale i tworzywa sztuczne to trasa w Straconce. Dostarcza ciekawostek z zakresu wychowania fizycznego. Trasa Szkło przebiega przez centrum Bielska-Białej i zawiera informacje o plastyce i sztuce. Papier jest trasą w rejonie Błoni i Cygańskiego Lasu, dodatkowo zawiera informacje z literatury i języka polskiego. Pozostałości po segregowaniu to trasa w rejonie Starego Bielska i wiedza z zakresu historii.

Za każdą ukończoną trasę gracz otrzymuje 1 punkt. W przypadku równej liczby punktów o kolejności decyduje łączny czas, spędzony na wszystkich trasach w ramach 5 frakcji w akcji! – im niższy czas łączny, tym lepiej. Do faktycznego czasu przejścia każdej z tras dodawane jest 5 minut za każdą wykorzystaną podpowiedź. Punkty w rankingu zdobywane są wyłącznie za pierwsze przejście danej trasy. Kolejne próby przejścia danej trasy nie umożliwiają już zdobycia punktów.

Zasady gry w pigułce:

1. Pobierz aplikację 5 frakcji w akcji|Alligo na telefon ze sklepu Google Play lub App Store
2. Zaloguj się jako gracz.
3. Wybierz trasę
4. Do przejścia masz 5 tras (1trasa=1 punkt)
a. Biogdan z Lipnika
b. Tworzydeusz ze Straconki
c. Szkłolena z Centrum
d. Tekturyna z Błoni
e. Zmieszko ze Starego Bielska
5. Najważniejszy jest czas, w którym przejdziesz te 5 tras!
6. Pamiętaj! Każda podpowiedź dolicza 5 min!
7. 5 nagród – główna wygrana bon do Sfery za 1.000 zł!

Linki do aplikacji w sklepach:
1. App Store (iPhone) – https://apps.apple.com/us/app/5-frakcji-w-akcji-alligo/id1605229260
2. Google Play (Android) – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qjproject.apps.alligo.

UM Bielsko Biała

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.