SnowFest Festival w Szczyrku

Największy festiwal sportów zimowych i muzyki w Polsce ponownie w Szczyrku!

SnowFest Festival odbywa się w Szczyrku i jest jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych i sportowych na terenie województwa Śląskiego, a także w tej części Europy, gdyż próżno szukać podobnego, zimowego konceptu festiwalowego.
Program muzyczny SnowFest jest niezwykle zróżnicowany – od muzyki elektronicznej w jej różnych odmianach (m.in house, d’n’b, techno) po hip-hop i szeroko pojętą alternatywę.

4 i 5 marca 2022 Szczyrk odwiedzą m.in. ogłoszeni do tej pory: najpopularniejszy hip-hopowy skład w Polsce – PRO8L3M, odnoszący międzynarodowe sukcesy polski duet elektroniczny – Catz’ n Dogz, ulubieńcy publiczności, a także lirycznego geniusza i mistrza słowa Łony i Webbera, którzy na SnowFest zajrzą w eskorcie zespołu The Pimps. Nie zabraknie także czołowych przedstawicieli z nieocenionym wkładem w rozwój sceny drum`n bass, doskonałych dj-ów i producentów, którzy mają olbrzymi wkład w rozwój tego gatunku – Metrik i Culture Shock.

Do wyżej wymienionych nazwisk dołączają także: 2manydjs, czyli jedni z najbardziej szanowanych duetów w historii elektroniki oraz pionierzy współczesnego klubowego brzmienia, Third Son – wschodząca gwiazda i autor niezwykle ciepło przyjętego występu podczas CARBON Silesia Festival, nowa nadzieja polskiego hip-hopu – Miętha, a także pierwszy, polski producent drum’n’bass w katalogach najważniejszych wytwórni na świecie – Living Plastic.

Szczegóły znajdziecie tutaj lub na oficjalnym Facebooku organizatora.

UM Szczyrk

Obrazek domyślny
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.