Organizacja ruchu przy punkcie pobrań

Kolejki oczekujących na wymaz w mobilnym punkcie poboru na parkingu w rejonie skrzyżowania ulic Władysława Broniewskiego i PCK powodują w tej części miasta spore utrudnienia i zatory. Dlatego Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej wprowadza tymczasową organizację ruchu w tym rejonie.

W związku z kolejną falą koronawirusa, a co za tym idzie tworzącymi się zatorami w rejonie skrzyżowania ul. PCK i ul. Władysława Broniewskiego – spowodowanymi kolejkami do mobilnego punktu pobrań wymazów – w najbliższych dniach obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu.

Uznając priorytet niezakłóconego kontynuowania ważnych dla nas wszystkich badań, MZD wprowadza na ulicy Juliana Tuwima od wlotu z ul. Żywieckiej i dalej na ul. Władysława Broniewskiego do ronda na ul. PCK ruch jednokierunkowy. Dojazd do punktu pobrań wymazów oraz okolicznej zabudowy odbywał się będzie wyłącznie ul. Juliana Tuwima od strony ul. Żywieckiej. Wjazd na parking do badań będzie możliwy wlotem południowym, to jest od strony placu targowego. Wyjazd z parkingu będzie umożliwiony dwoma wyjazdami. 

Powyższe zmiany będą obowiązywać do odwołania. Prosimy o przestrzeganie nowej organizacji ruchu, zgodnie z tymczasowym oznakowaniem oraz tablicami informacyjnymi.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.