Karolina Kukuczka również w Pekinie

Reprezentująca MKS Istebna nasza utalentowana biegaczka Karolina Kukuczka znalazła się w składzie polskiej reprezentacji, która już niedługo uda się do Pekinu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie 2022!

Stało się tak po pozytywnym teście na COVID-19, który otrzymała zawodniczka innego naszego klubu NKS Trójwieś Beskidzka Zuzanna Fujak.

W ten sposób 19-letnia koniakowianka zrealizuje marzenie życia każdego sportowca, którym jest udział w najważniejszej sportowej imprezie jaką jest Olimpiada.

Z jednej strony więc przyczynił się do tego pech koleżanki z kadry, której wraz z wszystkimi prawdziwymi kibicami serdecznie współczujemy ale z drugiej strony Karolina robi stałe postępy i jest już członkinią ścisłej kadry polskich biegaczek. To sprawia, że jej olimpijska nominacja w miejsce Zuzanny z pewnością nie jest dziełem przypadku.

– A my mamy graniczącą z pewnością nadzieję, że na następne Zimowe Igrzyska za cztery lata w Mediolanie/Cortina d’Ampezzo Karolina i Zuzanna pojadą już razem! – czytamy na stronie Gminy Istebna.

Gmina Istebna

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.