Trzecie miejsce dla Bielsko-Białej w plebiscycie Świeć się z Energą na świetlną stolicę Polski. Głosowanie zakończyło się 25 stycznia, a świetlną stolica Polski został zachodniopomorski Trzebiatów. Bielsko-Białą wyprzedził również Ostrów Wielkopolski. Dziękujemy wszystkim za udział w głosowaniu i głosy oddane na Bielsko-Białą.

Przypomnijmy, że wcześniej nasze miasto wygrało pierwszy, wojewódzki etap plebiscytu, co dało nam możliwość walki o tytuł świetlnej stolicy kraju.

Plebiscyt Świeć się z Energą ma tradycyjnie ważny, jeśli nie najważniejszy, wymiar charytatywny. Nagrody w nim zdobyte są bowiem przekazywane najbardziej potrzebującym. Za zwycięstwo w pierwszym etapie do Bielska-Białej trafi zestaw 18 urządzeń AGD o wartości 10.000 zł: lampa wirusobójcza UV-C z oferty spółki Energa Oświetlenie, trzy lodówki, trzy pralki, kuchenka elektryczna, dwie mikrofalówki, trzy odkurzacze, trzy sokowirówki i dwa miksery.

W poprzednich latach nasze miasto już trzykrotnie było świetlną stolicą Polski.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.