Bezpłatne przejazdy komunikacją miejską w Bielsku-Białej dla wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Taką decyzję podjął prezydent miasta.

Zgodnie z zarządzeniem 30 stycznia br. podczas 30. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wszyscy wolontariusze WOŚP – posiadający stosowne identyfikatory, w przypadku osób poniżej 16. roku życia wraz z jednym opiekunem – będą uprawnieni do bezpłatnych przejazdów autobusami na całej sieci organizowanej przez miasto Bielsko-Biała.

Celem tegorocznego 30. finału jest zbiórka pieniędzy na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W tym roku na ulice Bielska-Białej i gmin ościennych wyruszy 500 wolontariuszy z puszkami z charakterystycznym sercem i napisem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Koncerty w ramach 30. finału WOŚP w Bielsku-Białej rozpoczną się 30 stycznia na Rynku od godziny 15.00. Wystąpią Włóczykije, Gif Noise, Ultramuffina, N.O.T (Not Ordinary Thing), The Djangos oraz Sandecki Brothers. Wiele będzie się działo również wokół sceny – w programie są pokazy ratownictwa, gorąca grochówka i oczywiście niepowtarzalna atmosfera. Od godziny 17.00 WOŚPowe koncerty także w klubie RudeBoy przy ul. 1 Maja 20.

Atrakcje zapewnia też tradycyjnie Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej sp. z o.o. W programie koncerty na żywo w WOŚP- owym autobusie i możliwość zwiedzania siedziby spółki.

Szczegóły w Zarządzeniu nr ON.0050.2449.2022.KM z 17 stycznia 2022 roku.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.