Urząd Miejski wstrzymuje bezpośrednią obsługę mieszkańców

W związku z narastającą liczbą zachorowań na COVID-19 od 25 stycznia aż do odwołania Urząd Miejski w Bielsku-Białej wstrzymuje bezpośrednią obsługę mieszkańców. 

Po wcześniejszym umówieniu się będzie można załatwić swoje sprawy w Wydziałach:
– Dochodów Budżetowych
– Geodezji i Kartografii
– Gospodarki Odpadami
– Komunikacji
– Ochrony Środowiska i Energii
– Polityki Społecznej
– Spraw Obywatelskich i Przedsiębiorczości
– Urbanistyki i Architektury
oraz w Urzędzie Stanu Cywilnego

Umawiać można się telefonicznie lub – tam, gdzie jest to możliwe – za pośrednictwem systemów kolejkowych. Wykaz numerów telefonów do wszystkich komórek organizacyjnych Urzędu Miejskiego dostępny jest na stronie internetowej w zakładce Mieszkaniec – Wydziały Urzędu Miejskiego.

Wszystkie dokumenty składane do tej pory w Biurze Obsługi Interesanta będzie można pozostawić w specjalnej skrzynce podawczej wystawionej przed budynkiem Urzędu Miejskiego przy placu Ratuszowym 6. 

Bez wcześniejszego umawiania się będzie można dokonywać płatności w kasach Urzędu Miejskiego oraz rejestrować zgony w Urzędzie Stanu Cywilnego. 

Przypominamy równocześnie o możliwości załatwienia wielu urzędowych spraw za pośrednictwem platformy ePUAP, a także mailowo bądź telefonicznie. 

Wszystkie wprowadzone zmiany podyktowane są troską o zdrowie bezpieczeństwo nas wszystkich.

UM Bielsko-Biała 

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.