Chodzimy dla WOŚP. Wiślanie zamieniają kilometry na złotówki

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Wiśle to także akcja „Chodzimy dla WOŚP” – zapraszamy do udziału wszystkich mieszkańców Wisły i turystów, którzy akurat przebywają w naszej miejscowości! 

W ramach tegorocznego finału WOŚP w Wiśle po raz drugi rusza niezwykła akcja – „Chodzimy dla WOŚP”. Wiślański sztab Orkiestry zaprosił mieszkańców i turystów do akcji rejestrowania przebytych kilometrów od 24 do 30 stycznia. Każdy, kto wybiera się na spacer, bieganie, skitoury czy biegówki może zarejestrować swoją trasę na jednej z popularnych aplikacji sportowych i wysłać zdjęcie w wiadomości na profilu Wiślańskiego Centrum Kultury bądź na adres mailowy echo@wisla.pl

Wszystkie dystanse zostaną zliczone a za każdy kilometr partnerzy akcji – Ośrodek Skolnity i Restauracja Tutto przekażą złotówkę na konto WOŚP. Chodzić można dowolną ilość razy, ważne tylko, żeby start bądź meta trasy znajdowały się na terenie Wisły. W zeszłym roku udało się przejść niesamowity dystans 4141 kilometrów, co przełożyło się na taką samą liczbę złotówek! Czy w tym roku uda nam się pobić ten wyśrubowany rekord?

Nowością w akcji „Chodzimy dla WOŚP” będzie finał, czyli sztafeta, która będzie trwała na wiślańskim rynku od godziny 12:00 w dzień finału WOŚP – każdy będzie mógł dołączyć i dołożyć swój kilometr, który „wyceniony” zostanie w znacznie korzystniejszy sposób.

WOŚP w tym roku będzie transmitowany online, na profilu Wiślańskiego Centrum Kultury w ramach tzw. Studia WOŚP. W niedzielę, 30 stycznia czeka nas kilka „wejść na żywo” z Wisły, a studia WOŚP pojawią się także na stronie WCK w poniedziałek, środę i piątek w tygodniu poprzedzającym finał.

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.