Akcja „Świeć przykładem” w Gminie Istebna

Akcja w Istebnej odbędzie się już 24 stycznia.

„Świeć Przykładem ”, akcja której celem jest uświadomienie i przypomnienie, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych przez pieszych odbędzie się na terenie gminy Istebna w najbliższa poniedziałek 24 stycznia 2022 r.

Łucja Michałek – Wójt Gminy Istebna wspólnie z Policją Drogową z Cieszyna oraz Radiem Bielsko gorąco zachęcają do udziału w wydarzeniu, podczas którego bezpłatnie zostaną rozdane opaski odblaskowe. Weź swoje dzieci, partnera, znajomych i daj dobry przykład. Odbierz odblask!

Zapraszamy do:

* Koniaków – godzina 16:00 (rejon Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Wyspiańskiego w Koniakowie oraz kościoła przy DW943);

* Jaworzynka – godzina 16:30 (rejon OSP Jaworzynka Centrum oraz ośrodka zdrowia);

* Istebna – 17:00 (rejon obok dawnej Szkoły Podstawowej na Dzielcu przy DW941).

Pamiętaj!

Jeden odblask, a może uratować Ci życie. Szczególnie w okresie zimowym gdy wcześnie robi się ciemno, a my poruszamy się po nieoświetlonych terenach i często w ciemnych ubraniach.

Bez względu na wiek – noś odblaski ( zarówno z przodu, jak i z tyłu w miejscach, które eksponowane są na światło reflektorów samochodowych).

Gmina Istebna

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.