Noś odblaski i świeć przykładem

Dzielnicowy KP Wisła mł.asp. Bogusław Bury, profilaktyk WRD KPP Cieszyn asp. szt. Szymon Kaźmierczak przy współpracy z Radiem Bielsko przeprowadzą na terenie miasta Wisła akcję promującą noszenie elementów odblaskowych.  

Akcja bezpłatnego rozdawania elementów odblaskowych odbędzie się w dniu 24.01.2022r. w godz. 17:45 – 18:10 na parkingu w rejonie sklepu Lidl w Wiśle Jaworniku. W spotkaniu dodatkowo uczestniczyć będą funkcjonariusze Straży Miejskiej w Wiśle oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej Wisła Jawornik. Spotkanie to będzie transmitowane  na żywo podczas audycji w Radiu Bielsko. 

Najlepszym sposobem, aby zadbać o bezpieczeństwo jest korzystanie z elementów odblaskowych. Wydaje się banalne. Tym czasem, pomimo przypominania o konsekwencjach związanych z ryzykiem poważnego wypadku, czy konsekwencjach prawnych, wciąż wiele osób bagatelizuje ryzyko związane z nieodpowiednią widocznością na drodze. Niezwykle ważne jest, aby świadomość osób dotycząca noszenia elementów odblaskowych była jak największa, gdyż w wielu momentach jest to czynnik, który wprost decyduje o tym, czy będziemy żyć.

Pamiętaj – bezpieczny pieszy to widoczny pieszy!
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji prosząc jednocześnie o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa Covid19.

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.