Zespół Tre Voci gwiazdą Koncertu Noworocznego w Wiśle

Burmistrz Miasta Wisła Tomasz Bujok zaprasza na Koncert Noworoczny, który będzie zarówno podsumowaniem roku 2021, jak i inauguracją roku 2022, w którym Miasto Wisła obchodzić będzie 60-lecie nadania praw miejskich.

To przede wszystkim okazja do dobrej zabawy przy świetnej muzyce zespołu Tre Voci. 

Koncert odbędzie się 22 stycznia 2022 r. w Hotelu Gołębiewski – Aleja księdza Biskupa Juliusza Bursche 3 o godz. 17:00.

Gwiazdą koncertu będzie zespół Tre Voci – polskie trio muzyczne, wykonujące muzykę klasyczną i pop operową. W skład formacji wchodzą tenorzy: Wojciech Sokolnicki „Voytek Soko”, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj. W Wiśle pojawią się z innymi muzykami co daję gwarancję niesamowitego show.

Koncert Tre Voci to wyjątkowa mieszanka muzyki filmowej, największych hitów muzyki rozrywkowej i crossoverowej, w wyjatkowych aranżacjach, okraszona dużą dawką humoru.

Udział w koncercie jest bezpłatny. Obowiązują jednak wejściówki, które od 12 stycznia można odebrać w Wiślańskim Centrum Kultury lub w Informacji Turystycznej przy Pl. B. Hoffa. Ilość dostępnych wejściówek jest ograniczona.

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.