18-latek pędził osobówką ponad 160 km/h

Mundurowi z bielskiej drogówki zatrzymali osobowe BMW, którego 18-letni kierujący przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 60 km/h. Do tego rażącego wykroczenie doszło na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach na obszarze niezabudowanym. Nastolatek został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 tysięcy złotych i 10 punktami karnymi.

W czwartek przed południem stróże prawa z bielskiej drogówki patrolowali rejon Czechowic-Dziedzic. Tuż przed południem na drodze krajowej numer 1 zauważyli osobowe BMW, które poruszało się z nadmierną prędkością. Pomiar radarem wykazał, że na odcinku, na którym dozwolona prędkość wynosi 100 km/h rozpędził auto do ponad 160 km/h. Mundurowi zatrzymali samochód do kontroli drogowej. Siedzący za kierownicą 18-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 2 tysięcy złotych oraz 10 punktami karnymi.

Komenda Miejska w Bielsku-Białej

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.