Współczesne źródła światła, fakty i mity. MDK zaprasza na wykład w Piwnicy Muz

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na wykład Janusza Chmielniaka pt. „Współczesne źródła światła, fakty i mity”.

Coraz gwałtowniejszy rozwój techniki sprawił, że produkcja aparatury oświetleniowej stała się jedną z najdynamiczniejszych dziedzin gospodarki. Sprzyja temu nie tylko postęp techniczny i nauka. Wiodącym motorem jest kryzys energetyczny, który stał się już faktem.

Rosnące koszty energii skłoniły producentów sprzętu oświetleniowego do zwiększenia nakładów na cele badawcze. Obecne źródła światła już tylko kształtem przypominają poczciwe żarówki. Jeszcze nigdy w historii światła nie było tak gwałtownego i spektakularnego końca epoki. Czy jednak wszystko co jest dostępne na rynku, jest aż tak doskonałe, jak zapewniają producenci?

Janusz Chmielniak postara się odpowiedzieć na te pytania w Piwnicy Muz MDK w Czechowicach-Dziedzicach w poniedziałek 17 stycznia br. o godzinie 18.30.

UM Czechowice-Dziedzice

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.