CEE z cyklem spotkań zielarskich

Centrum Edukacji Ekologicznej w Wiśle rusza z cyklem spotkań na temat zielarstwa, ziołolecznictwa i różnych sposobów wykorzystania naturalnych produktów w naszym codziennym życiu.

Spotkania będą prezentowały i zachęcały do powrotu do popularnych w przeszłości, stosowanych często przez nasze babcie sposobów na zdrowie, urodę i nie tylko. Wstępne założenia organizatorów są, aby „spotkania zielarskie” odbywały się co miesiąc.

Podczas pierwszego spotkania, w sobotę, 22 stycznia o godzinie 14.30 poznamy przepisy na naturalne środki czystości, które można wykonać z powszechnie dostępnych składników. Rezygnacja z kupowanych w sklepie środków na rzecz tych „domowej roboty” to nie tylko realne oszczędności finansowe, ale też przysługa dla środowiska i dla naszego zdrowia! Zajęcia poprowadzi Barbara Guz – mieszkająca w Wiśle fitoterapeutka, naturopatka i zielarka.

Udział bezpłatny, jednak obowiązują zapisy:

  • pod adresem cee@wisla.pl, bądź
  • tel. 531 485 775.

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.