Konkurs „Nauka z klasą”. Trwa głosowanie

Kaufland z okazji 20-lecia istnienia firmy w Polsce zorganizował konkurs „Nauka z klasą”, w którym 20 szkół podstawowych nagrodzi 20.000 zł na wyposażenie wspierające edukację ekologiczną.

Zadaniem konkursowym było wykonanie przez uczniów pracy plastycznej pt. „Jestem Ekobohaterem”, która pokaże, w jaki sposób dbają oni o środowisko od najmłodszych lat.
Uczniowie klasy 2a ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Kozach, zachęceni przez wychowawców, zdecydowali się na udział w tym konkursie.

Pomysłów było mnóstwo, obrady burzliwe. Udało się jednak dojść do porozumienia i wszyscy zabrali się do tworzenia. Zdjęcie gotowej pracy przesłaliśmy na adres organizatora i czekaliśmy na zakończenie pierwszego etapu.

Z przyjemnością informujemy, że praca plastyczna którą wykonała klasa 2a, w ramach konkursu „ Nauka z klasą – zostań Ekobohaterem” przeszła decyzją Jury do kolejnego etapu, w którym odbędzie się głosowanie internautów, którzy wyłonią 20 zwycięzców.

Głosowanie odbywa się od 3.01.2022 – 31.01.2022 na stronie konkursowej pod adresem www.naukazklasa.pl i ma charakter otwarty i powszechny.

Nagroda główna to 20 000, do wykorzystania na zakup pomocy dydaktycznych dla szkoły.

Gmina Kozy

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.