Zmiany na liniach Komunikacji Beskidzkiej

Zmiany wprowadzone przez Komunikację Beskidzką weszły w życie 1 stycznia 2022 r.

W związku ze zmianami wprowadzonymi przez Komunikację Beskidzką na liniach komunikacyjnych na terenie Gminy Bestwina informujemy, że od 1 stycznia 2022 r. linia nr 136 zmieniła relację z Bielsko-Biała – Bestwina Centrum na Bielsko-Biała – Czechowice-Dziedzice (przez Janowice, Bestwinę i Kaniów). W kierunku do Bielska-Białej zostaną jednocześnie uruchomione 2 nowe przystanki: Bestwina POM (naprzeciwko banku) oraz Bestwina Piekarnia.

Przystanek Bestwina Centrum (naprzeciwko Urzędu Gminy) w dni robocze od poniedziałku do piątku będzie obsługiwał linię 136 w kierunku Czechowic-Dziedzic, natomiast w soboty, niedziele i święta niektóre kursy będą odbywały się tak jak dotychczas, tj. w kierunku Bielska-Białej.

Szczegóły dostępne na tabliczce przystankowej.

W związku z zawieszeniem linii nr 104 (Janowice – Czechowice-Dziedzice przez Kaniów) przystanek przy ul. Łabędziej będzie obsługiwany przez linię nr 136 od 10 stycznia 2022 r.

Szczegółowe informacje o wszystkich wprowadzonych zmianach dostępne są na stronach Beskidzkiego Związku Powiatowo-Gminnego oraz Komunikacji Beskidzkiej.

Gmina Bestwina

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.