Wisła przywitała nowy rok na rynku

Muzycznie, taniecznie, świetną zabawą – tak Wisła przywitała w tym roku nowy rok. Sylwester na rynku był okazją do spotkania ale też do tanecznej zabawy, zarówno dla tych młodszych jak i starszych. 

W tym roku zabawa sylwestrowa na Placu Hoffa w Wiśle zaczęła się nieco wcześniej niż zwykle – wszystko dlatego, że po raz pierwszy na wiślańskim rynku odbył się bal sylwestrowy dla dzieci – muzykę, zabawy i animacje zapewnił DJ Szymon. Taka propozycja spotkała się z dużym zainteresowaniem dzieciaków i ich rodziców, sylwestrowa zabawa na rynku trwała zatem dłużej niż w ubiegłych latach. Na nocną zabawę na rynku zapraszał natomiast DJ Zachar. 

Sylwester na Placu Hoffa był okazją do złożenia życzeń na Nowy Rok, tym ważniejszy, że obchodzimy w tym roku jubileusz 60-lecia nadania praw miejskich Wiśle – już niedługo przedstawimy ciekawe propozycje kulturalne na ten jubileuszowy czas. 

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.