Sylwester na placu Ratuszowym

Po wyjątkowo hucznych w tym roku Świętach na starówce, Bielsko-Biała z równym przytupem powita nowy 2022 rok. Gwiazdą sylwestrowego koncertu na placu Ratuszowym będzie zespół Enej. Ale okazji do dobrej zabawy i tańców pod chmurką nie będzie brakowało 31 grudnia już od godziny 20.00.

Warto przypomnieć, że w związku z organizacją sylwestrowej imprezy plac Ratuszowy od 29 grudnia od godziny 16.00 do 1 stycznia do około godziny 20.00 będzie wyłączony z ruchu.

W sylwestra, zanim na scenie ustawionej na placu Ratuszowym pojawi się zespół Enej, bielszczan i gości do wejścia w Nowy Rok przygotują zespół Pearl Band wykonujący światowe przeboje w zupełnie nowych, własnych aranżacjach i brzmieniach oraz kolumbijsko-wenezuelsko-meksykańsko-kubański sekstet Cumbacheros prezentujący utwory w stylu rumby, cha-chy, mamba, czy salsy.

Około północy na scenę wyjdzie zespół Enej, który wraz z prezydentem miasta Bielska-Białej przywita Nowy Rok.

Do godziny 2.00 publiczność będzie bawił Marcin Szatan Project, czyli muzyka elektroniczna z instrumentami dętymi.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.