Internetowa rezerwacja wizyt w MZD

Chcesz załatwić sprawę w Miejskim Zarządzie Dróg w Bielsku-Białej, umów się przez nowy system.

Łatwiej, szybciej i wygodniej – to podstawowe zalety nowego systemu internetowej rezerwacji wizyt, który od minionego piątku wspomaga Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej. 

Pandemia daje się wszystkim we znaki, a bezpośredni kontakt z urzędnikami w czasie obowiązywania covidowych restrykcji może być utrudniony. Nie wszystkie sprawy da się załatwić zdalnie. Czasami trzeba się spotkać i wyjaśnić trudne kwestie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom petentów, bielscy drogowcy zmodyfikowali swój internetowy system rezerwacji wizyt. Teraz jest bardziej intuicyjny oraz dostosowany do współpracy z wszelkimi urządzeniami mobilnymi. Spełnia także wymagania norm dostępności cyfrowej WCAG 2.1.

Z dotychczasowych kilkunastu kategorii spraw do załatwienia wyselekcjonowano pięć podstawowych grup, w których mieszczą się wszystkie tematy związane z zakresem usług MZD. Petent łatwo znajduje więc interesujący go temat, a dalej w kilku krokach dokonuje rezerwacji terminu wizyty. 

Do rejestracji wystarczy jedynie adres mailowy oraz krótki opis sprawy będącej przedmiotem wizyty w polu dodatkowe informacje. W opcjonalnym polu można podać także swój numer telefonu, a następnie potwierdzić zgłoszenie. System natychmiast zarejestruje wizytę i potwierdzi ją w zwrotnym mailu. Od tego momentu jesteśmy już umówieni. 

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.