Rusza największa impreza sportowo-artystyczna roku 2021 w Cieszynie!

Już 18 grudnia 2021r. po raz kolejny odbędzie się widowisko, na które czekali mieszkańcy i kibice z całej Polski! Mnóstwo dobrej zabawy, hokeja, sportu samochodowego, plejada artystów.

Wszystko to, aby wspomóc Fundację Fascynujący Świat Dziecka z Ustronia. Tak w skrócie przedstawia się Fascynujący Mecz Hokeja Na Lodzie 2, w którym skrzyżują kije: drużyna Mistrzów Rajdowych Jarosława i Marcina Szejów vs Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich!

Bilety kupisz tutaj: https://fascynujacy-mecz-hokeja-na-lodzie.konfeo.com/

Wybierz swój bilet:
Bilet wstępu „SUPERBOHATER” – 70,00 zł. Zostając „SUPERBOHATEREM” dodatkowo przed wejściem otrzymasz upominek.

V.I.P. – 140,00 zł. Specjalne wyznaczone miejsca tuż nad boksami drużyn z najlepszym widokiem na taflę lodowiska. Dodatkowo przed wejściem otrzymasz upominek.

Już niedługo będziemy podawać składy drużyn. Organizatorem meczu jest: Fundacja Fascynujący Świat Dziecka. Partnerzy: Jarosław i Marcin Szeja Rally Team, Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich, Starostwo Powiatowe w Cieszynie.
Patroni Honorowi: Starosta Powiatu Cieszyńskiego Mieczysław Szczurek, Burmistrz Miasta Cieszyn Gabriela Staszkiewicz, Burmistrz Miasta Ustroń Przemysław Korcz.

UM Ustroń

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.