Konkurs „Zima w Gminie Bestwina 2021/2022” rusza

Wójt Gminy Bestwina Artur Beniowski serdecznie zaprasza Mieszkańców Gminy Bestwina do wzięcia udziału w kolejnym już konkursie „Zima w Gminie Bestwina – 2021/2022 ” na najładniejszą dekorację świąteczną domu i ogrodu organizowanym przez Referat Sportu i Promocji Urzędu Gminy Bestwina.

Z roku na rok w naszej okolicy  przybywa pięknie udekorowanych na Boże Narodzenie i Nowy Rok posesji. Dlatego też – jak poprzednio – zachęcamy Państwa, do uwiecznienia zewnętrznych dekoracji świątecznych poprzez wykonanie fotografii i wzięcia udziału w konkursie. Liczy się nie tylko widoczność dekoracji z zewnątrz ale również pomysłowość, oryginalne wykonanie nawiązujące do tradycji świąteczno-noworocznej, ogólne wrażenia estetyczne w harmonii z otoczeniem oraz sposób ich przedstawienia na fotografii.

Konkurs obejmuje dwie kategorie:

– najładniejsze dekoracje świąteczne ogrodów i posesji
– najładniejsza fotografia dekoracji świątecznej ogrodów i posesji

Na zgłoszenie czekamy do 14 stycznia pod adresem sport@bestwina.pl. Uczestnictwo w konkursie jest nieodpłatne. Organizator konkursu przewidział trzy równorzędne nagrody rzeczowe w kategorii najładniejsza dekoracje świąteczne nieruchomości oraz jedną dla najładniejszej fotografii dekoracji świątecznej nieruchomości.

Szczegółowy regulamin konkursu wraz z wymaganymi dokumentami

Wybrane zdjęcia dekoracji świątecznych nadesłanych do pierwszego konkursu –  2020/2021 w galerii.

Gmina Bestwina

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.