Grudniowe Spektakle bez barier

Teatr Polski w Bielsku-Białej zaprasza na ostatnie wydarzenia w tegorocznej edycji projektu Spektakle bez barier.

Przed nami ostatnie wydarzenia w tegorocznej edycji projektu Spektakle bez barier. Jeszcze w grudniu zaplanowano dwa pokazy przebojowej komedii Pół żartem, pół sercem w reż. Witolda Mazurkiewicza – 17 grudnia odbędzie się spektakl z audiodeskrypcją dla osób niewidomych, 18 grudnia – z tłumaczeniem na język migowy dla osób niesłyszących. Spektaklom towarzyszyć będą spotkania warsztatowe.

Osoby niewidome będą miały okazję dotykowo poznać makiety scenograficzne, a osoby niesłyszące spotkają się z pracownikami obsługi sceny, by poznać pracę teatru od kulis.  

W grudniu, w ramach projektu, odbędą się również kolejne szkolenia, dzięki którym pracownicy teatru poznają lepiej potrzeby osób z niepełnosprawnościami, które odwiedzają Teatr Polski co raz liczniej.
Więcej informacji na: www.teatr.bielsko.pl/sbb

Zaproszenie na spektakl dla osób niesłyszących przetłumaczone na polski język migowy:
https://www.youtube.com/watch?v=9lq48dagPzs

Projekt Spektakle bez barier – edycja 2021 Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.