Policjanci z Kobiernic wytropili 39-letniego mieszkańca powiatu bielskiego, który na parkingu warsztatu samochodowego w Pisarzowicach uszkodził 5 pozostawionych w naprawie pojazdów, przecinając w nich opony i spowodował łącznie straty w wysokości blisko 7 tysięcy złotych. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

W ostatnią sobotę na terenie jednego z warsztatów samochodowych w Pisarzowicach doszło do uszkodzenia pozostawionych u mechanika 5 różnych pojazdów. Nieznany wówczas sprawca przeciął w nich opony, powodując straty w wysokości blisko 7 tysięcy złotych.

Policjanci przyjęli zawiadomienia o przestępstwie od właścicieli pojazdów i rozpoczęli poszukiwania wandala. Policyjne dochodzenie doprowadziło do wytypowania i zatrzymania sprawcy, którym okazał się 39-letni mieszkaniec powiaty bielskiego. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Za uszkodzenie mienia grozi mu teraz kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. Będzie musiał także zapłacić za spowodowane właścicielom uszkodzonych samochodów straty. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.