Targi świąteczne już wkrótce

Dziewiąta edycja Pikniku Organizacji Pozarządowych odbędzie się 18 grudnia w Centrum Handlowym Gemini Park w Bielsku-Białej. Podczas targów świątecznych promowane będą lokalne podmioty ekonomii społecznej oraz ich produkty i usługi.

W trakcie tegorocznej edycji Pikniku Organizacji Pozarządowych mieszkańcy będą mieli możliwość przybliżenia tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Będzie muzyka, regionalne wypieki i rękodzieło. Na najmłodszych będą czekały liczne atrakcje, pod okiem plastyków i anielskich animatorów tworzone będą unikatowe prace rękodzielnicze – ozdobne bombki choinkowe czy stroiki świąteczne, wszystko to dopełni muzyka na żywo, w rytmie kolęd i pastorałek. W trakcie pikniku organizowane będą liczne konkursy z nagrodami dla dzieci i młodzieży. Wydarzenie uświetnią prezentacje i występy artystyczne przygotowane przez organizacje pozarządowe, które z roku na rok cieszą się coraz większym uznaniem publiczności. W trakcie pikniku poruszone zostaną także ważne kwestie związane z pierwszą pomocą przedlekarską, wolontariatem czy przekazywaniem 1 procenta podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego.

Targi będą także doskonałą okazją do zakupienia unikatowego prezentu dla najbliższych. Piknik odbędzie się 18 grudnia w godzinach od 12.00 do 18.00 na parterze Gemini Park.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.