Święta na starówce z ulotką

Odnaleźć się w gąszczu atrakcji przygotowanych z okazji Świąt na starówce w Bielsku-Białej pomoże specjalnie przygotowana na to wydarzenie ulotka. Już można ją dostać w Miejskim Centrum Informacji Turystycznej przy placu Ratuszowym 4.

Ulotka zawiera program artystyczny Świąt na starówce, które odbędą się od 17 do 19 grudnia. Znaleźć tam można również lokalizację świetlnych dekoracji świątecznych zdobiących w tym roku Bielsko-Białą. Jest też mapa centrum miasta, a na niej numerami i gwiazdkami oznaczone są dekoracje i lokalizacje wydarzeń.

Scena i drewniane pawilony ze stoiskami gastronomicznymi będą działać na Rynku. Mikołajowa Strefa dla dzieci zlokalizowana zostanie na placu Wolności. Tu ustawiony zostanie także telebim, który na żywo transmitować będzie program artystyczny z Rynku oraz pokazywać filmy reklamowe i promocyjne oraz bajki dla dzieci ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej.

Na placu Wolności również w ramach kiermaszu świątecznego swoje stoiska będą mieli wystawcy indywidualni. W ofercie m.in. stroiki, ozdoby choinkowe, biżuteria, dekoracje, miody i przetwory pszczele, wyroby rękodzieła, tradycyjne wędliny i wyroby wędliniarskie, sery, słodycze, pierniki, żywność ekologiczna i wiele innych.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.