Uroczyste rozświetlenie miejskiej choinki i odblaskowa akcja profilaktyczna

Policjanci wzięli dzisiaj udział w uroczystym zapaleniu świateł choinki, która stanęła w centrum miasta na Placu Bolesława Chrobrego. I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej oraz mundurowi z drogówki rozdawali mieszkańcom przybyłym na to wydarzenie odblaskowe opaski.

W piątek o godzinie 17 w Bielsku-Białej odbyła się uroczystość, w której wzięli udział przedstawiciele kościołów i bielskiej gminy żydowskiej, władze miasta z Prezydentem Jarosławem Klimaszewskim na czele, samorządowcy oraz osoby zaangażowane w sprawy publiczne i kulturę, a przede wszystkim mieszkańcy regionu.

Na uroczystości pojawili się też policjanci z bielskiej komendy wraz z I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej młodszym inspektorem Dariuszem Zajdą. Mundurowi razem z przedstawicielami lokalnych mediów rozdawali uczestnikom odblaskowe opaski. Szef mundurowych w krótkim wystąpieniu powiedział, jak ważne są one dla bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Następnie zapalona została bożonarodzeniowa choinka i chanukowe świece.

My zachęcamy wszystkich, aby pamiętali o używaniu solidnych elementów odblaskowych i dbali o bezpieczeństwo swoje i innych, zarówno wtedy gdy są pieszymi, jak i wtedy kiedy siedzą za kierownicą samochodu.

Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.