Osobowość Roku 2021 Gminy Kozy

Po raz trzeci zostanie wyłoniona Osobowość Roku Gminy Kozy. Zachęcamy do zgłaszania osób, które Waszym zdaniem zasługują na takie wyróżnienie w minionym roku. Szczegóły znajdują się w Regulaminie konkursu o przyznanie wyróżnienia.

„Osobowość Roku Gminy Kozy” jest wyrazem szczególnego uznania społeczności lokalnej. Wyróżnienie przyznawane jest mieszkańcom Gminy Kozy, którzy w działalności  kulturalnej, twórczej, naukowej, społecznej, samorządowej, sportowej, biznesowej odznaczają się szczególnymi działaniami. Każdy rok niesie ze sobą wiele wyzwań i przeciwności, które dzięki swojej osobowości, można przezwyciężać i przekuwać w sukcesy.

Wójt Gminy Kozy Jacek Kaliński skierował pismo w którym zachęca do wyłonienia osób zasługujących na wyróżnienie „Osobowość Roku Gminy Kozy” 

Aby zgłosić osobę zasługującą na miano Osobowości Roku należy zapoznać się z poniższym Regulaminem i wypełnić formularz zgłoszeniowy

Gmina Kozy

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.