Naukowy plac zabaw w Bestwinie

W Bestwinie można już korzystać z naukowego placu zabaw, utworzonego w ramach projektu współpracy EduPark. Projekt EduPark jest realizowany przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemia Bielska.

Plac znajdujący się przy Ośrodku Zdrowia i przedszkolu ma spersonalizowaną grę „edu-memory”, prezentującą elementy dziedzictwa lokalnego Ziemi Bielskiej, w gminie Bestwina gra przedstawia walory przyrodnicze regionu.

Ogólnodostępny, edukacyjny plac zabaw składający się z interaktywnych i certyfikowanych urządzeń to najlepszy wybór, jakiego można dokonać myśląc o dzieciach. Każde urządzenie jest wyposażone w tabliczkę informacyjną z opisem działania danego eksponatu. Mamy nadzieję, że nowy obiekt stanie się nie tylko miejscem spotkań mieszkańców, ale również turystyczną atrakcją gminy, przeznaczoną w szczególności dla rodzin z dziećmi.

Gmina Bestwina

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.