Wicemistrz z Bielska-Białej

17 listopada, podczas Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych w Tomaszowie Lubelskim, Maciej Lachowski z klubu KS Sprint został wicemistrzem Polski U18 w biegu na 5 km.

Trenerem Macieja Lachowskiego jest Stefan Ruśniak.

W mistrzostwach wystartowali również Jakub Hutny (trenerka Małgorzata Caputa-Tamowska), który w kategorii U20 na dystansie 3 km uplasował się na 17. Miejscu, oraz Miłosz Pasowicz (trenerka Magdalena Lachowska) – debiutujący w MP w kategorii U18, który w biegu na 3 km zajął 34 miejsce.

Podczas konferencji metodyczno-szkoleniowej w Spale trenerka Klubu Sportowego Sprint Katarzyna Dobija otrzymała wyróżnienie i podziękowanie za swoją pracę w sezonie 2021. Szczególnie dziękowano jej za wdrażanie programu Lekkoatletyka dla Każdego. Katarzyna Dobija jest trenerką lekkoatletów Sprintu, m.in Wiktorii Biskup, Bartosza Zająca, Barbary Mikołajewskiej i Aleksandry Krupy.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.