Przejazd na skoki bez utrudnień

Dobra wiadomość dla wszystkich kibiców wybierających się w najbliższy weekend na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich do Wisły! Dziś zniknęło ostatnie wahadło na remontowanej od prawie trzech lat drodze DW 941. 

– Mamy potwierdzenie od wykonawcy, że w dniach 3-5 grudnia nie będzie utrudnień w postaci ruchu wahadłowego. Przywrócona została pełna przejezdność drogi – informuje burmistrz Wisły Tomasz Bujok.

Remont jest już na końcowym etapie. Być może jeszcze jakieś czasowe zamknięcia niektórych odcinków wystąpią po Pucharze Świata, jednak raczej nie będą to już kilkudniowe utrudnienia w postaci zamknięcia całego pasa ruchu. 

Dobra wiadomość jest również taka, że jeszcze przed świętami prace remontowe na drodze wjazdowej do Wisły całkowicie zostaną zakończone. Otwarcie wyremontowanej drogi z udziałem władz wojewódzkich wstępnie zaplanowano na 21 grudnia.

– Z pewnością mieszkańcy naszego miasta odetchną z ulgą, a i dla gości wybierających się do Wisły na Boże Narodzenie, Sylwestra czy ferie zimowe jest to znakomita wiadomość – nie kryje radości Tomasz Bujok.

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.