Magia Świąt w Jaworzu

Ośrodek Promocji Gminy Jaworze serdecznie zaprasza mieszkańców na wydarzenie pod nazwą: „Magia Świąt w Jaworzu”, które odbędzie się na terenie Amfiteatru w Jaworzu, 4 grudnia 2021 r., o godzinie 14:00. Wstęp wolny.

W trakcie wydarzenia przewidziano szereg atrakcji dla najmłodszych oraz dla dorosłych jaworzan. W programie przewidziano zorganizowanie Jarmarku Świątecznego, w ramach którego rozłożone zostaną stoiska gastronomiczne (m.in. food truck Mateusza Kręciny i rękodzielnicze). Przeprowadzony zostanie również kiermasz regionalnych wyrobów świątecznych oraz kiermasz Fundacji „Serce dla Maluszka”. Nie zabraknie również ciepłych potraw i słodkich poczęstunków – środki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie Kajtka.

W programie wydarzenia przewidziano także:

14:00-15:30 – Spotkanie ze św. Mikołajem (szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 33 488 31 16 w godz. 8:00 – 16:00)

15:45-17:15 – Świąteczny występ zespołu wokalnego Włóczykije

17:30-18:30 – Występ Kapeli Góralskiej Straconka

Gmina Jaworze

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.