Przebudowa dróg leśnych

W ostatnim czasie Nadleśnictwo Wisła zakończyło przebudowę drogi leśnej Biała Wisełka, której koszt wyniósł ponad 358 tysięcy złotych.

Jednocześnie Nadleśnictwo realizuje przebudowę nawierzchni drogi leśnej w leśnictwie Łabajów. Przebudowa drogi na Stożek, po wielu latach regulacji stanu prawnego, jest już na ukończeniu, a koszt tej inwestycji to ponad 1 mln 213 tys. złotych.

Za dotychczasową współpracę, uznanie wyraża Burmistrz Miasta Wisła Tomasz Bujok.

–  W tym miejscu chciałbym podziękować Nadleśnictwu Wisła i Nadleśniczemu Andrzejowi Kudełce za dobrą współpracę i dbanie nie tylko o lasy, których jak wiemy jest w Wiśle około 80 procent, ale też o drogi w ich obszarach! Drogi oczywiście służą z jednej strony Nadleśnictwu w celu prowadzenia odpowiedniej gospodarki leśnej, ale z drugiej strony mogą korzystać z nich także mieszkańcy i turyści. Z dwóch wyremontowanych, a właściwie zupełnie przebudowanych dróg można już korzystać, mam nadzieję, że przyszły rok przyniesie kolejne inwestycje – zauważa włodarz Wisły.

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.