Bieg Mikołajkowy i Biegamy Dobro przed nami

7. Bieg Mikołajkowy z Nadzieją odbędzie się w grudniu w Bielsku-Białej. Wydarzenie organizuje Fundacja Nadzieja. Zarejestrować swój udział można już teraz pod adresem https://bgtimesport.pl.

Wydarzenie po raz drugi będzie miało wyjątkową, wirtualną odsłonę. Na każdego uczestnika, który pokona dystans 6 km na dowolnie wybranej trasie w terminie od 3 do 5 grudnia i udokumentuje swoją aktywność, przesyłając do 8 grudnia do godziny 15.00 na adres fundacja@nadzieja.bielsko.pl zdjęcia lub print screen z aplikacji albo zegarka czeka medal. Jak co roku fundacja nagrodzi również biegające elfy, Mikołaje, renifery i inne zimowe postacie – na zdjęcia czeka również pod adresem mailowym fundacja@nadzieja.bielsko.pl.

Fundacja Nadzieja zaprasza do udziału w wydarzeniu i małych, i dużych, i tych, co biegają, oraz tych, którzy preferują spacer. Nie ma opłat startowych.

Bieg jest organizowany w ramach zadania VII Bieg Mikołajkowy z Nadzieją dofinansowanego ze środków budżetu gminy Bielsko-Biała.

Podobnie jak w ubiegłym roku, biegowi towarzyszy akcja Biegamy Dobro, czyli zbiórka herbat owocowych, które Fundacja Nadzieja przekaże wraz z kartkami świątecznymi podopiecznym domów pomocy społecznej i pacjentom szpitali w Bielsku-Białej. Herbaty można zostawiać w Klimczokówce przy ul. Zapora 100, wejście od strony parkingu lub w Ośrodku Nadzieja przy ul. Barkowska 167c, wejście od strony biura, gdzie zostały przygotowane pudła z napisem Biegamy Dobro.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.