Mikołaj szuka pomocników w Wiśle

Mikołaj odwiedzi doliny. Wiślańskie Centrum Kultury szuka pomocników.

Już 6 grudnia w wiślańskich dolinach zawita Święty Mikołaj, który spotka się z dziećmi i wręczy im prezenty. Mikołaj szuka też pomocnika w każdej dolinie – Wiślańskie Centrum Kultury czeka na zgłoszenia konkursowe. Oprócz tytułu Pomocnika Świętego Mikołaja na zwycięzców czekają fantastyczne paczki z prezentami.

Święty Mikołaj odwiedzi wiślańskie doliny dokładnie 6 grudnia – to wtedy specjalny wóz Mikołaja odwiedzi różne miejsca na mapie Wisły i zaprosi dzieci do wspólnej zabawy.

Gdzie przyjedzie Mikołaj? Znamy już plan jego podróży po Wiśle:

13:00-13:30 Wisła Jawornik i Wisła Obłaziec- parking przy Hotelu Stok

14:00-14:30 Wisła Centrum – Plac Hoffa

14:45-15:15 Wisła Głębce – boisko przy szkole

15:35- 16:05 Wisła Czarne – boisko przy szkole

16:20- 16:40 Wisła Malinka – boisko przy szkole

17:00- 17:30 Wisła Nowa Osada – Dworek nad Wisłą

W tym roku Mikołaj, razem z Wiślańskim Centrum Kultury, postanowił zorganizować też konkurs na pomocników w każdej dolinie. Jak wiadomo, w ten dzień Mikołaj pracy ma bardzo dużo, więc pomocnicy są na wagę złota. Szukamy jednego pomocnika z każdej doliny – oprócz tego, że będzie nosił zaszczytny tytuł Pomocnika Świętego Mikołaja, otrzyma od Mikołaja fantastyczną paczkę!

Co trzeba zrobić, żeby zostać Pomocnikiem Świętego Mikołaja? To proste – wystarczy nagrać krótki filmik z odpowiedzią na pytanie: „Co zrobilibyście, jeśli zostalibyście Pomocnikiem Świętego Mikołaja”?

Krótki formularz zgłoszeniowy i możliwość wgrania filmiku znajdują się pod linkiem. Tam można wgrać filmik, albo umieścić link do filmiku. Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada!

UM Wisła

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.