KS Sprint trzeci w województwie

Klub Sportowy Sprint Bielsko-Biała zajął trzecie miejsce w województwie śląskim i 29. w kraju – ogłosił Polski Związek Lekkiej Atletyki, publikując ranking pod nazwą Klubowy Mistrz Polski 2021.

W rankingu Polskiego Związku Lekkiej Atletyki – Klubowy Mistrz Polski 2021 bielski KS Sprint zajął 29. miejsce w Polsce na 377 sklasyfikowanych klubów. W skali województwa śląskiego uplasował się na 3. Miejscu konkurując za takimi wielkimi klubami, jak AZS AWF Katowice i CKS Budowlani Częstochowa.


– Na ten fantastyczny wyniki złożyły się starty we wszystkich mistrzostwach Polski od U16 do seniora, udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokyo i drużynowych mistrzostwach Europy w Chorzowie Michała Haratyka, jak również udział naszych zawodników w drużynowych mistrzostwa Polski we wszystkich kategoriach – informuje prezes KS Sprint Ryszard Chodorowski.

– Jako klub mamy powód do dumy. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu – dodaje prezes.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.