Zgłoszenia kandydatów do Ikara 2021

Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że termin zgłaszania kandydatur do Nagrody Prezydenta Miasta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki IKAR 2021 upływa 30 listopada br.

Nagrody przyznawane są w dwóch kategoriach: za szczególne osiągnięcia kulturalne w roku kalendarzowym oraz za wybitną działalność w dziedzinie kultury i sztuki.

W każdym roku może zostać przyznane dwie nagrody, po jednej w każdej kategorii. Mogą je otrzymać artyści tworzący w różnych dziedzinach sztuki, pracownicy instytucji kultury za działalność artystyczną i kulturalną, pracownicy innych jednostek organizacyjnych prowadzących lub podejmujących przedsięwzięcia artystyczno-kulturalne na terenie Bielska-Białej.

Warunkiem udziału w naborze wniosków na Nagrody Prezydenta Miasta Bielska-Białej w dziedzinie kultury i sztuki jest złożenie wniosku oraz podpisanego oświadczenia i klauzuli informacyjnej

Umotywowane wnioski należy kierować na adres:
Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej
pl. Ratuszowy 1, 43-300 Bielsko-Biała.

UM Bielsko-Biała

Informacja Prasowa
Informacja Prasowa

Opublikowany tekst jest nadesłanym do nas materiałem prasowym. Jeżeli chcesz wysłać do nas informacje o swoim projekcie, jakimś wydarzeniu lub problemie pisz na redakcja@beskidslaski24.pl.